O mnie

Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz

Jestem lekarzem, specjalistą kardiologiem z wieloletnim doświadczeniem.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy na oddziale kardiologicznym oraz w poradni kardiologicznej. Obecnie prowadzę własną praktykę kardiologiczną, w której staram się łączyć pełny profesjonalizm z życzliwą opieką nad pacjentem.

Dbając o wysoki poziom merytoryczny wykonywanych przeze mnie konsultacji kardiologicznych systematycznie biorę udział w spotkaniach naukowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Umiejętności i wiedzę echokardiograficzną doskonalę w oparciu o program platformy edukacyjnej 123sonography prowadzonej przy Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu, gdzie ukończyłam kurs Masterclass.

Oferowane badania diagnostyczne wykonuję z należytą starannością, stosując się do standardów Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

W kontaktach z pacjentami duży nacisk kładę na zrozumienie istoty zgłaszanych dolegliwości, współpracę w ustaleniu dalszej diagnostyki i zasad leczenia.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Sekcji Echokardiograficznej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Potrzebujesz porady kardiologicznej?

Co Cię niepokoi? Kołatanie serca? Ból w klatce piersiowej? A może trzeba zmienić leczenie?